Ispis

UPRAVA

Ravnatelj

1. dr. sc. Dean Ban, znanstveni savjetnik

Tehnologijsko razvojni centar

2. mr.sc. Ninoslav Luk, dipl. oec., viši stručni savjetnik za poslovne odnose - voditelj TRC-a
3. Martina Begić, mag.oec., viša stručna savjetnica za poslovne odnose

Odjel općih, pravnih i kadrovskih poslova

4. Eva Mlinar mag.iur., voditeljica Odjela
5. Suzana Gržević-Baćac, administrativna referentica
6. Adriano Fabreti, ing. el., sistem inženjer
7. Mario Leporiz, ekonom-domar
8. Kristina Matković, spremačica
9. Ingrid Peršurić, spremačica

Odjel računovodstvenih i financijskih poslova

10. Oriana Legović, voditeljica Odjela
11. Karmen Antolović, računovodstvena referentica

ZAVOD ZA POLJOPRIVREDU I PREHRANU

12. dr.sc. Igor Lukić, viši znanstveni suradnik, predstojnik Zavoda za poljoprivredu i prehranu
13. dr.sc. Barbara Sladonja, znanstvena savjetnica
14. dr.sc. Smiljana Goreta Ban, znanstvena savjetnica
15. dr.sc. Sanja Radeka, viša znanstvena suradnica
16. dr.sc. Karolina Brkić Bubola, znanstvena suradnica
17. dr.sc. Marijan Bubola, znanstveni suradnik
18. dr.sc. Danijela Poljuha, znanstvena suradnica
19. dr.sc. Marin Krapac, znanstveni suradnik
20. dr.sc. Sara Godena, znanstvena suradnica
21. dr.sc. Igor Pasković, znanstveni suradnik, Predsjednik Znanstvenog vijeća
22. dr.sc. Igor Palčić, znanstveni suradnik
23. dr.sc. Marko Černe, znanstveni suradnik
24. dr.sc. Nikola Major, znanstveni suradnik
25. dr.sc. Josipa Perković, poslijedoktorandica
26. dr.sc. Andreina Belušić Vozila, poslijedoktorandica
27. dr.sc. Ivana Horvat, mag.ing.bioprocesnog inž., poslijedoktorandica
28. dr.sc. Nikolina Vidović, poslijedoktorandica
29. dr.sc. Ida Linić, poslijedoktorandica
30. Bernard Prekalj, mag.ing.agr., asistent
31. Anja Novoselić, mag.ing.agr. asistentica
32. Iva Bažon mag.ing.agr. asistentica
33. Kristina Grozić, mag.ing.agr., asistentica
34. Dora Klisović, mag.med.chem., asistentica
35. Sara Rossi, mag.ing.agr., asistentica
36. Ena Bestulić, mag.ing.agr., asistentica
37. Marin Cukrov, mag.ing.agr., asistent
38. Nina Išić, mag.ing.agr., asistentica
39. Danko Cvitan mag ing.agr., asistent
40. Dominik Anđelini mag. ing.agr., asistent
41. Laura Košćak mag.ing.agr. asistentica
42. dr. sc. Tomislav Plavša, viši stručni suradnik u sustavu znanosti i viskom obrazovanju - vinar
43. Marina Lukić, dipl.ing.preh.tehnologije, stručna suradnica u sustavu znanosti i viskom obrazovanju
44. Zoran Užila, dipl.ing.agr., stručni suradnik u sustavu znanosti i viskom obrazovanju
45. Mirela Uzelac, mag.oecol, asistentica
46. Danijela Damijanić, mag. oecol. stručna suradnica na projektu
47. Robi Damijanić, ing. vinarstva, viši tehničar
48. Tina Jerman, mag.ing.agr., viša tehničarka
49. Marica Stranić, tehnička suradnica
50. Klara Pilar, tehnička suradnica
51. Živka Kovačić, tehnička suradnica
52. Irena Delač, tehnička suradnica
53. Marta Sivec mag.ing.hort., stručna suradnica na projektu
54. Matej Fabris, bacc.ing.agr., stručni suradnik na projektu
55. Elena Petrović, mag.ing.agr., asistentica
56. Doris Delač Salopek, mag.ing.bioproc., asistentica
57. Melisa Prelac, mag.ing.agr., asistentica
58. Marija Polić Pasković, dipl.ing.agr., asistentica
59. Fumica Orbanić, mag.ing.agr., asistentica

ZAVOD ZA TURIZAM

60. dr.sc. Kristina Brščić, viša znanstvena suradnica, predstojnica Zavoda za turizam
61. dr.sc. Zdravko Šergo, znanstveni savjetnik
62. Tina Šugar Korda, mag.ing.agr., asistentica
63. Katarina Lovrečić mag.oec. asistentica
64. Joelle Živolić, univ.spec.oec., stručna suradnica na projektu

65. Rosela Kružić, mag. turism. cult., stručna suradnica na projektu

ZAVOD ZA EKONOMIKU I RAZVOJ POLJOPRIVREDE

66. dr.sc. Milan Oplanić, znanstveni savjetnik, predstojnik Zavoda za ekonomiku i razvoj poljoprivrede
67. dr.sc. Anita Silvana Ilak Peršurić, viša znanstvena suradnica
68. dr.sc. Ana Težak Damijanić, znanstvena suradnica
69. Marija Pičuljan, mag.oec. asistentica
70. Ana Čehić, mag.ing.agr., stručna suradnica na projektu
71. Romana Maružin, mag.oec. stručna suradnica na projektu

POKUSNO POLJOPRIVREDNO IMANJE

72. Elvino Šetić, dipl.ing. agr., voditelj Imanja
73. Rudi Mihatović, tehnički suradnik za mehanizaciju
74. Danijel Sedmak, tehnički suradnik u poljoprivredi
75. Petar Žiković, tehnički suradnik u poljoprivredi
76. Alen Janko, tehnički suradnik u poljoprivredi